Idź do:

Ochrona przed wilgocią z systemami suchej zabudowy

Pomieszczenia o wysokiej wilgotności, takie jak łazienki, kuchnie, garaże i nieogrzewane piwnice, potencjalnie narażone są na uszkodzenia spowodowane przez pleśń, grzyby i wodę. 

W celu zapewnienia odpowiedniej szczelności ścian działowych, okładzin ściennych i sufitów podwieszanych, Siniat przygotował gamę płyt gipsowych i płyt g-k gwarantujących ochronę właśnie przed działaniem takich czynników. Poznaj nasze produkty odporne na działanie wilgoci!

Produkty Siniat odporne na działanie wilgoci

Rozwiń Zwiń Odporność na działanie wilgoci

Długoterminowe przeciwdziałanie wilgoci

Systemy suchej zabudowy NIDA mogą być z powodzeniem stosowane we wszystkich środowiskach występujących w pomieszczeniach gospodarstwa domowego. Połączenie gipsu i kartonu jest w stanie długoterminowo przeciwdziałać działaniu wilgoci. Specjalne dodatki w płytach gipsowo-kartonowych skutecznie zapobiegają wszystkim efektom nadmiernej wilgoci takimi jak np. pleśni.

Produkty Siniat odporne na wilgoć

Należy tu wspomnieć płytę Nida Woda, która dzięki zachowanemu parametrowi H2 – ma zmniejszoną nasiąkliwość poniżej 10% - co za tym idzie może być stosowana w pomieszczeniach o okresowo (do 10 godzin) podwyższonej wilgotności względnej powietrza, aż do 85%. Szereg akcesoriów Nida występujących w klasie korozyjności C3, dzięki zwiększonej powłoce ocynku,  również może być stosowana w pomieszczeniach wilgotnych, zapewniając komfort i bezpieczeństwo użytkowania przez długie lata.

Produkty

Chcesz zarabiać więcej? Zapisz się na profesjonalne szkolenie w Twoim regionie!

Kontakt do pracowników Siniat

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie