Idź do:

Innowacje dla komfortu w pokoju dziennym za sprawą płyt gipsowych

 

Rozumiemy jak ważny jest komfort w centralnym pomieszczeniu domu – pokoju dziennym. Produkty Siniat pozwolą Ci wykreować ciepłe wnętrze odizolowane od hałasów. Stosując odpowiednie płyty gipsowe na ścianach, sufitach, a nawet na podłodze jesteś w stanie stworzyć dla siebie i swojej rodziny prawdziwy azyl spokoju. Zalecamy zastosowanie perforowanych płyt gipsowo-kartonowych Nida Sonic lub płytę gipsowo-wiórową Nida Twarda. Nie jest to jednak nasza jedyna odpowiedź na potrzeby w zakresie poprawy komfortu życia mieszkańców. Sprawdź pozostałe płyty!

Rozwiązania Siniat do pokoi dziennych

Zastosowanie systemów suchej zabudowy Siniat w salonie

W tych pomieszczeniach ściany działowe, okładziny ścienne czy sufit podwieszany powinny zostać zbudowane z wykorzystaniem płyt gipsowych zapewniających przede wszystkim doskonałą izolacyjność akustyczną oraz estetykę wykończenia. Dzięki temu stworzysz przyjemne wnętrze pod względem wizualnym oraz funkcjonalnym. Poznaj nasze realizacje!

Remont salonu z wykorzystaniem suchej zabudowy
Zdjęcie właściciela mieszkania
James Lea, Właściciel domu

Lambeth, Londyn

"Nasz dom stoi zaraz obok postoju taksówek. Poprzedni właściciel powiedział nam, że zainwestował w izolację, ale i tak słyszeliśmy odgłosy z radia i głośne rozmowy.
Byliśmy na targach budowlanych i remontowych, gdzie spotkaliśmy przedstawicieli Siniat. Opowiedzieli nam o swoich produktach - na przykład o wygłuszającej płycie g-k ze specjalnym łącznikiem akustycznym, który będzie ograniczał wibracje dźwiękowe. To spowodowało gigantyczną zmianę w naszym życiu."


Wsparcie techniczne

Broszury i katalogi
Zdjęcie broszur i katalogów

W broszurach i kartach produktowych znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat produktów Siniat, takie jak właściwości, zastosowanie, warunki stosowania, sposób nakładania gładzi gipsowych, montaż płyt gipsowo-kartonowych i wiele więcej.

Przejdź do katalogów >
Cennik
Wykonawca z katalogiem technicznym Siniat

W cenniku produktów do systemów suchej zabudowy Nida znajdziesz aktualne ceny płyt gipsowych i płyt cementowych, profili, akcesoriów montażowych, klap rewizyjnych, mas szpachlowych i gładzi gipsowych, klejów, tynków i środków gruntujących oraz systemów specjalnych.

Przejdź do cennika >
Instrukcje montażu
Zdjęcie wykonawcy z wiertarką

Skorzystaj z naszych instrukcji i dowiedz się, jak prawidłowo przeprowadzić montaż ścianki działowej czy jak zabudować poddasze płytami gipsowymi. W instrukcjach krok po kroku zostały opisane poszczególne etapy prac oraz przedstawione produkty niezbędne do ich przeprowadzenia.

Przejdź do instrukcji >
Porady wideo
Wykonawcy na budowie

Porady wideo to dodatkowe źródło wiedzy na temat produktów i systemów suchej zabudowy Nida. W krótkich filmach pokazujemy jak prawidło nakładać gładź gipsową, a także jak przeprowadzić montaż okładzin ściennych z zastosowaniem płyt gipsowo-kartonowych.

Przejdź do wideo >
Centrum szkoleniowe
Wykonawca SIniat z miarką

Oferta szkoleniowa Siniat skierowana jest do wykonawców oraz handlowców. Program szkolenia obejmuje prezentację produktów Siniat oraz praktyczny montaż systemów suchej zabudowy. O szczegóły zapytaj Doradcę Technicznego ze swojego regionu.

Przejdź do centrum szkoleniowego >
Buduj z nami
Zdjęcie z budowy Siniat

Buduj z nami to sekcja ciesząca się obecnie największym zainteresowaniem wśród internautów. Znajdziesz w niej porady na temat zastosowania i możliwości wykorzystania produktów Siniat w każdym wnętrzu. Znajdziesz w nich odpowiedź na wiele praktycznych pytań.

Przejdź do strony >

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie